شمارنده

شهدای گمنام روستای دولت آباد
 
 
تا حالا شده به عشق بیگلو و هفت تپه زمزمه ای کنید؟

ما نمی دانیم وقتی دلتان می گیرد کجا می روید! اصلاً آیا دلتان می گیرد؟ وقتیی حوصله تان سر می رود چه می کنید؟ نمی دانیم… آنجا در محفل گرمتان سخن از ما هست یا نه؟ تا به حال هیچ گاه شده از اروند هم قصه ای بگوئید؟ برای شلمچه هم ترانه ای بسرائید؟ به عشق بیگلو و هفت تپه زمزمه ای کنید؟ و در فراق کارون اشکی بریزید؟

نمی دانیم…! و این ندانستن بیش از همه ای شهیدان شما را مقصر می داند! یعنی ما اینقدر ناپاک و نامطلوب بوده ایم که تمام هستی مان به یک یاد هم نمی ارزد؟ یعنی تمام گفته هایمان در آن نیمه شبهای به یاد ماندنی که فقط خدا قدرش را می داند و بس دروغ و کذب محض بوده؟ یعنی ما نیز هم ردیف آنانی هستیم که تمام هشت سال را هم آغوش لذت بودند؟ یعنی می خواهید بگوئیدکه ما دیگر لیاقت با شما بودن را نداریم؟

باشد، بگوئید…! حرفی نیست! اما لااقل یکبار هم که شده سری به این دلهای فراموش شده بزنید، سری به این خانه های سرد و متروک بزنید و بعد هرچه دلتان می خواهد بگوئید! آخر به ما هم حق بدهید که انتظار داریم، انتظار داریم بدانیم دوستانمان که یک عکسشان را به تمام هستی اینجا نمی دهیم، کجا هستند و چه می کنند؟ دوست داریم که از آنجا صدایی بیاید، صدایی آشنا! صدایی از حلقوم یکی از شماها، صدایی که به انتظارها پایان دهد! صدایی که زیبا و دلنشین…


طبقه بندی: با شهدا، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 دی 1392 توسط منتظر

سایت میراث یكی از بهترین ها برای دانلود

پایگاه اینترنتی مقتدر مظلوم

معببر سایبری فندرسک

پایگاه فرهنگی مذهبی< علویون >هواداران حامد زمانی

هیئت انصارحزب الله یزد

دهستان سبزدشت بافق

سایت رسمی سربازان اسلام; www.sarbazaneislam.com
پایگاه مجازی سردار ایزانلو
زهرا ریحانه النبی

دایرکتوری افسران ارزشی
وبلاگ معرفی روستای وانشان و عکس و فیلم از این روستا و ... vaneshanian.blogfa.com

دهنودشت سبزدشت